Obchodní podmínky

Dodací podmínky:

Způsob doručení Vaší objednávky si můžete zvolit z několika možností a vybrat si můžete ze dvou dopravců - Česká pošta nebo kurýrní služba PPL. 

V případě, že jste si vybrali jako dopravce Českou poštu a poštovní doručovatel Vás nezastihne doma v den doručování zásilky, měl by vám zanechat zprávu kde si můžete balíček se zbožím vyzvednout (obvykle je uložen na nejbližší poště). Doba po kterou je možné balík na poště vyzvednout je 14 dnů ode dne uložení zásilky. Pokud tak neučiníte v tomto termínu, bude Vaše objednávka vrácena zpět k odesílateli, čímž se ovšem vystavujete riziku, že při Vaší případné příští objednávce bude na tuto skutečnost brán zřetel a její odeslání může být podmíněno platbou předem nebo může být zcela odmítnuta.

Pokud jste si jako dopravce vybrali společnost PPL, bude Vám balík doručován ve dvou po sobě následujících dnech (pokud se s kurýrem nedomluvíte jinak). Kurýr Vás bude před každým doručováním balíku telefonicky kontaktovat. Při nepřebrání balíčku v dohodnutých termínech se balík opět vrací zpět k odesílateli a my budeme tedy nuceni přistupovat k dalším případným objednávkám stejně jako v případě nevyzvednutého balíku z pošty.

V případě, že jste si zásilku objednali jako Obchodní balík (platba převodem dopředu na náš bankovní účet), příslušnou částku za Vaši objednávku včetně poštovného zasílejte na bankovní účet 3865982/0800. Zboží Vám bude expedováno po přijetí platby v plné výši.

Osobní odběr za internetové ceny je možný na níže uvedené adrese. V případě, že nebylo zboží objednáno přes náš eshop, prodejce si vyhrazuje právo zákazníkovi účtovat maloobchodní ceny platné v kamenném obchodě.

Osobní odběr za internetové ceny je možný na níže uvedené adrese. 

Adresa pro osobní odběr:

Trmalova vila

Vilová 11

100 00 Praha 10 - Strašnice

Osobní odběr knih prosím domluvte na tel. čísle: 274 777 305

Cena přepravného v rámci ČR:

Služba PPL (doručení do 24 hodin od vyexpedování):
- dobírka prostřednictvím služby PPL 139 Kč (kurýr)

- účtujeme přepravné a balné 99 Kč v případě platby předem na účet 3865982/0800 (balík bez dobírky kurýrem)

Přepravné je zdarma při objednání zboží nad 3000,- Kč.


Česká pošta - dobírka:
- účtujeme přepravné a balné 129 Kč v případě platby na dobírku (doručení do 5 pracovních dnů od vyexpedování)

- účtujeme přepravné a balné 180 Kč v případě výběru expresní služby a platby na dobírku (doručení následující pracovní den, popřípadě druhý následující den kurýrem)

Přepravné je zdarma při objednání zboží nad 3000,- Kč.

Dodací doba:

Zboží, které si objednáte, obvykle expedujeme následující pracovní den. Doporučujeme Vám při uzavírání objednávky napsat nám termín, do kdy nejpozději musíte mít zboží u sebe, abychom Vás mohli případně informovat, pokud nebudeme schopni Vámi požadovaný termín splnit např. z důvodu státního svátku, technických problémů nebo problému se skladovými zásobami v případě objednání většího počtu kusů zboží.

O datu odeslání Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou emailovou adresu. Pro osobní odběr prosím také vyčkejte na potvrzující email, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí. V případě, že si zboží budete chtít vyzvednout před obdržením potvrzujícího emailu, může se stát, že Vaše objednávka nebude připravena kompletní.

Způsob zabalení zásilky:

Vámi objednané zboží je vždy baleno s maximální pečlivostí a důrazem na to, aby nebylo při cestě k Vám poškozeno nebo ztraceno. Veškeré zásilky jsou baleny do nových nepoužitých kartonových krabic nebo do bublinkových obálek.

Záruční doba:

Na veškerý náš sortiment je poskytována záruka 24 měsíců.

Odstoupení od smlouvy:

Zboží zakoupené u nás máte právo do 14 dnů vrátit. Tato lhůta běží od okamžiku převzetí zboží. Je možné vrátit pouze zboží, které je nepoškozené, nepoužívané a v originálním nepoškozeném obalu (pokud je v takovém dodáváno). Po vrácení zboží splňujícího výše uvedené podmínky, s přibalenou kopií faktury či účtenky, Vám bude vrácena plná částka hodnoty zboží, za jakou jste ho u nás zakoupili. Vrácení peněžní částky se však nevztahuje na zboží zakoupené osobně v kamenném obchodě v případě, že nebyla udělána objednávka přes e-shop (v tomto případě můžete zboží pouze vyměnit za jiné zboží z naší nabídky či za voucher na příslušnou částku). Při zasílání zboží zpět uveďte prosím číslo Vašeho bankovního účtu, na které si přejete poukázat vracenou částku. Do balíku přiložte kopii faktury nebo účtenky, a případně také informaci z jakého důvodu zboží vracíte.

Vaše spokojenost je pro nás priorita číslo jedna a Vaše hodnocení je pro nás extrémně důležité. Prosím neváhejte nás kontaktovat, pokud nejste s něčím spokojeni a my problém určitě vyřešíme.

Reklamace:

Pokud máte nějaký problém s Vaším zbožím, před jeho odesláním nás prosím informujte na e-mail: (remove XX) j.frybova XX @foibos XX .cz K reklamovanému výrobku přiložte kopii faktury či účtenky. Bez ní nebude Vaše reklamace uznána. Zavazujeme se reagovat na Vaši reklamaci do 7 dnů od jejího doručení a do 30 dnů ji vyřídit. Pokud bude reklamace uznána za oprávněnou a vadný výrobek bude neopravitelný, nahradíme Vám ho výrobkem novým. Pokud se již tento výrobek nebude dodávat a nebudeme moci zajistit jeho náhradu, vrátíme Vám plnou výši ceny výrobku, za jakou jste ho u nás zakoupili.

Ochrana osobních dat:

Firma FOIBOS BOOKS s.r.o., jako provozovatel serveru se zavazuje k níže uvedenému.

Respektujeme Vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Údaje, které zadáváte při objednávání zboží chráníme před zneužitím.Tyto údaje nám umožní zboží odeslat na uvedenou adresu, provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad atd.

Sídlo firmy:

FOIBOS BOOKS s.r.o.

Bartoškova 1448/26

140 00 Praha 4

IČO: 25053728

DIČ: CZ25053728